sesia07
24 липня під головуванням міського голови Дзеда В.І. відбулася 35 сесія Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було прийнято 19 рішень.

В роботі сесії прийняли участь 24 депутати міської ради, старший прокурор Конотопської міжрайонної прокуратури Сергій Тищенко, керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації.

В ході роботи сесії депутати заслухали та взяли до відома звіт головного редактора газети «Конотопський край» Олени Багрянцевої, розглянули та прийняли ряд рішень з питань земельних відносин, внесли необхідні зміни до міського бюджету на 2013 рік, програми економічного і соціального розвитку м.Конотоп на 2013 рік, плану діяльності Конотопської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік, статуту Конотопської центральної районної лікарні.

Також депутати затвердили  міську програму запобігання та протидії корупції на 2013-2015 роки, Положення про відділ організаційної та кадрової роботи міської ради та Положення про загальний відділ міської ради.