kres4ennia
Любов ДЕМЧЕНКО: «Святкування однієї з найвизначніших подій в історії духовного та культурного розвитку нашої держави проходить на найвищому рівні»

За словами заступника начальника управління культури та туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Любові ДЕМЧЕНКО, заходи, приурочені до 1025-річного ювілею запровадження християнства на Русі, тривають в області упродовж року.

Так, наприкінці червня на Сумщині відбулася Хресна хода з Пряжевською (Суджанською) іконою Божої Матері. У культурно-мистецьких закладах організовано тематичні фотовиставки, у бібліотеках – виставки богословської та історичної літератури, періодичних видань, години духовності, перегляд фільмів, вечори православної поезії, а також екскурсії культовими місцями.

«Упродовж ювілейного року в області буде вшановано Малочернеччинський образ Христа Спасителя «Хліб життя», проведено хресний хід з Корсунською іконою Божої Матері, спільно з Сумською єпархією УПЦ буде організовано фотовиставку «Хрещення Русі: погляд через віки», а також проведено фестиваль духовної музики «Глинські дзвони», – поінформувала Любов Демченко.