proekt transport
За результатами Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2013 року проект «Створення інтелектуальної транспортної системи у місті Конотоп», розроблений управлінням економіки Конотопської міської ради, ввійшов в число переможців.

За інформацією Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню України,  що проводить зазначений конкурс,  учасниками конкурсного відбору 2013 року стали 811 проектів, які представляють усі регіони країни.  Зокрема у III конкурсній категорії  (проекти міст, районів, районів в містах з населенням від 50 тис. до 100 тис. жителів) до Фонду було подано 102 проекти. Тільки 27 проектів ІІІ категорії  було відібрано для фінансування.

Проект «Створення інтелектуальної транспортної системи у місті Конотоп» направлений на налагодження ефективної роботи міського громадського транспорту, шляхом застосування системи GPS-моніторингу.

На реалізацію проекту у 2014 році місто отримає грант Фонду сприяння розвитку місцевого самоврядування у сумі 361,3 тис.грн. З міського бюджету на умовах співфінансування передбачається виділити 98 тис.грн.