reestr
Основним завданням відділу ведення Державного реєстру виборців є:

1) ведення персоніфікованого обліку виборців;

2) складання списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, всеукраїнських та місцевих референдумів.

Державний реєстр виборців дозволяє:

а) уникнути фальсифікацій, дублювань, інших помилок в процесі проведення виборів та референдумів;

б) спростити процес складання виборчих списків;

в) своєчасно вносити зміни і доповнення до списків виборців України.

До Реєстру заносяться та в базі даних Реєстру зберігаються відомості про виборця (персональні дані) таких видів:

1) ідентифікаційні персональні дані виборця;

2) персональні дані, які визначають місце та умови голосування виборця;

3) службові персональні дані.

Відповідно до ст. 10 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, кожен виборець має право:

1) подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру;

2) отримувати інформацію про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Реєстру;

3) отримувати інформацію про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених цим Законом, зокрема про те, кому і з яких підстав надавалася інформація про нього;

4) одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відповідного органу ведення Реєстру в доступній формі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, в установленому цим Законом порядку;

5) звертатися в порядку, встановленому цим Законом, до відповідного органу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб;

6) оскаржувати в установленому законом порядку рішення, дії чи бездіяльність органів Реєстру;

7) захищати будь-якими не забороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення під час ведення Реєстру.

Виборець подає органу ведення Реєстру достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які вносяться до Реєстру.

Користуючись нагодою, хотілося б запросити всіх громадян взяти участь в уточненні своїх персональних даних, щоб списки виборців були максимально точними і відповідали реальному стану виборців.

Хотілося б порадити громадянам скористатися часом, що залишився до наступних виборів, якого більш ніж достатньо – для того, щоб вчасно виправити помилки Реєстру, а не напередодні дня голосування і не в день голосування.

Ми чекаємо виборців за адресою: м.Конотоп, пр.Миру 8, каб. 305 (ІІІ поверх адмінбудівлі міської ради).