reestr na sait
29 липня 2013 року завідувач відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради проінформував на робочій нараді при міському голові «Про виконання делегованих повноважень з ведення Державного реєстру виборців» за перше півріччя 2013 року.  Відділом реєстру постійно ведеться робота з підтримання бази даних в актуальному стані. На даний час в базі даних міститься інформація про 65308 виборців, що проживають на території Конотопської міської ради.

Відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців» суб’єкти подання, визначені статтею 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців», а саме: органи Державної Міграційної служби України, Міністерства юстиції України, установи Державної пенітенціарної служби України, органи опіки та піклування, органи охорони здоров’я, керівники установ соціального захисту,  спеціалізованих закладів, які здійснюють облік бездомних громадян,  командири військових частин, сільські, селищні, міські голови подають до відділів ведення Реєстру відомості про виборців за встановленими формами. Інформація надається щомісячно, в термін до 5 числа кожного місяця. Порушень термінів надання інформації протягом першої половини 2013 року допущено не було.

В базу даних внесена інформація щодо 3844 осіб, з них:

– про внесення запису до бази – 115 наказів, щодо 575 осіб;

– про внесення змін до персональних даних виборця – 187 наказів, щодо 3199 осіб;

– про знищення запису – 10 наказів, щодо 70  осіб.

На виконання доручень Центральної виборчої комісії та за власною ініціативою відділ ведення Державного реєстру виборців надає запити до суб’єктів подання з метою уточнення персональних даних виборців, їх виборчих адрес, тощо. Протягом 2013 року до установ та організацій направлено 42 запити щодо 1020 осіб, з них: до органів ДМС – 36 запитів, щодо 852 осіб, до органів юстиції – 3 запити щодо 12 осіб, до інших органів – 3 запити щодо 156 осіб (запити до лікарень з метою виявлення осіб, що не здатні самостійно пересуватись з метою уникнення нерівномірного завантаження відомостей зазначеного типу у період підготовки до чергових виборів. На даний час відповідна відмітка встановлена у 892 осіб).

Спільно з представниками депутатського корпусу, головами квартальних комітетів значна робота проведена по вдосконаленню меж виборчих дільниць. За результатами проведеної роботи 21.03.2013 сформоване подання до Центральної виборчої комісії щодо уточнення меж виборчих  дільниць, що стосувалось змін у складі 7 виборчих дільниць. Запропоновані зміни знайшли відображення в постанові ЦВК №69 від 09.04.2013. Внесені зміни опрацьовані у відповідній системі «Картографічний облік виборчих дільниць».

З урахуванням змін, що відбувались протягом 2012-2013 років на даний час на території м.Конотоп, с.Лобківка, с. Комсомольска Комуна, с.Підлипне наявні 34 звичайні виборчі дільниці, що діють на постійній основі та 3 спеціальні (2 лікарні та 1 установа виконання покарань).

Відділом ведення Державного реєстру виборців постійно ведеться робота по опрацюванню кратних включень до Державного реєстру виборців,  за період січень-липень 2013 року опрацьовано 99 кратних включень.

Протягом року виконано 4 доручення Центральної виборчої комісії (Постанови ЦВК №18, №71, №126, №161), що стосувались інформації щодо 62 осіб.

Відповідно до статті 19 Закону України “Про Державний реєстр виборців” кожен виборець міста може  перевірити свої персоніфіковані дані у відділі ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради та звернутися з мотивованою заявою щодо неправомірного включення або невключення до Реєстру, виправлення недостовірних відомостей щодо себе чи інших осіб з понеділка по п’ятницю за адресою: м.Конотоп, проспект Миру 8, телефони для довідок 65596, 65509.

Завідувач відділу ведення

Державного реєстру виборців                                             О.М.Павлоградський