dialog
Олександр ЦУПРО: «Турбота про кожного громадянина – головна мета Програми Президента Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей» і ми послідовно виконуємо її»

На цьому у ході прес-конференції наголосив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації.

«Нині ми докладаємо зусиль, аби кожен житель Сумщини міг отримати оперативний та дієвий відгук на своє звернення», – підкреслив Олександр Цупро.

На переконання заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації, телевізійний проект «Діалог з країною», який стартував у лютому цього року, став новим етапом у вирішенні проблем людей.

У рамках проекту на електронну пошту контактного центру від жителів Сумщини надійшло 75 звернень до Глави держави. Нині з них вирішено повністю 43 звернення, по 27 – надано вичерпні роз’яснення, 5 – залишено на контролі до остаточного вирішення, поінформував Олександр Цупро.

За його словами, найбільше людей турбують питання соціального захисту населення – 20 звернень (27%); житлово-комунального господарства – 15 (20%); благоустрою, будівництва та ремонту доріг – 6 (8%); охорони здоров’я – 5 (7%). Також надходили питання щодо житлової та аграрної політики, освіти і науки, культури та транспорту.

У територіальному розрізі найбільше звернень надійшло від жителів Сум, Конотопа, Ромен, а також Охтирського, Буринського та Ямпільського районів.

«Питання, порушені громадянами в рамках проекту «Діалог з країною», знаходяться на особистому контролі Президента України та є першочерговими для виконання місцевими органами влади», – резюмував заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр Цупро.