kin
6 серпня керуючий справами виконкому Фалько Анатолій Петрович відвідав та проконтролював процесс будівництва східців до пам`ятника жертвам фашизму. Під час свого виїзду він пересвідчився в тому, що роботи ведуться за графіком та проблемних питань не виникає, поспілкувався з робітниками та поцікавився переліком робіт, що буде виконано найближчим часом.

Також, Анатолій Петрович відвідав майстерню місцевого художника та скульптора Юрія Ведмедя, де поцікавився, як йдуть роботи по відновленню пошкоджених частин памятника коню, та дізнався радісну новину, що скульптура вже повністю відремонтована, до її підніжжя приварили кріплення з арматури  задля міцнішої фіксації на постаменті, й найближчим часом вона буде встановлена на своє місце.

В тій же майстерні Юрій Павлович також готує памятник воїнам- інтернаціоналістам, що вже також знаходиться на останніх стадіях підготовки до встановлення, зокрема, саме під час візиту керуючого справами виконкому скульптор разом з помічником займалися відцентровуванням підніжжя під памятник. Тож, Анатолій Петрович висловив сподівання на те, що скоро всі роботи по підготовці завершаться та знакові пам`ятники невдовзі з`являться на площах нашого міста.