nov_3
10-11 серпня 2013 року в селі Миропілля Краснопільського району відбудеться V Міжрегіональний Миропільський ярмарок

 «Миропільський ярмарок – чергова яскрава подія в житті регіону, яка презентує економічний потенціал Сумщини як на теренах України, так і на міжнародному рівні. Він сприяє розвитку тісних бізнесових контактів з областями нашої держави та сусідніми прикордонними регіонами Російської Федерації. За роки свого існування Миропільський ярмарок став справжньою візитівкою області. Про свою участь у цьогорічному ярмарку заявили товаровиробники Сумської, Київської, Івано-Франківської, Донецької, Житомирської, Харківської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської областей, автономної республіки Крим, а також п’яти прикордонних районів Бєлгородської та Курської областей Російської Федерації. Загалом – понад 300 суб’єктів господарювання», –  поінформував у ході брифінгу заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК.

«Нинішній ярмарок у Миропіллі стане особливим, адже він відбудеться в рамках відзначення 70-річчя визволення Сумщини від фашистських загарбників та 90-річчя Краснопільського району. Тому ми намагаємося зробити його по-справжньому святковим та багатим на товари і розваги. Гостям буде запропоновано широкий асортимент продуктів харчування, напоїв, одягу, взуття, виробів з хутра, текстилю, прикрас, садово-городнього інвентарю, сільгосптехніки, добрив, будівельних матеріалів, меду, посуду тощо», – зазначив голова Краснопільської райдержадміністрації Микола ГУБА.

У спеціально організованому містечку майстер-класів «Миропільська майстерня» будуть широко представлені вироби ручної роботи майстрів народних промислів. Гості ярмарку зможуть відвідати Ленд-парк розваг, а на святковій сцені перед численними відвідувачами виступлять найкращі мистецькі колективи Сумщини та Російської Федерації.

Програмою V Міжрегіонального Миропільського ярмарку передбачені захоплюючі спортивні заходи: відкритий міжнародний турнір з міні-футболу, волейболу, легкоатлетичний пробіг, «Сільські богатирські ігри» тощо. Стилізованими «куренями» будуть представлені здобутки культури та побуту Краснопільщини, інших міст і районів області.

Для безперебійного та своєчасного забезпечення пасажирського автобусного сполучення 10-11 серпня 2013 року будуть залучені додаткові транспортні засоби, які курсуватимуть від автовокзалу Сум до с. Миропілля та в зворотньому напрямку, наголосив Ігор Яговдик.

Він запросив усіх бажаючих відвідати Миропільський ярмарок, доторкнутися до історичних традицій та отримати незабутні враження.

«Сумщина відкрита до співпраці з усіма, хто, як і ми, любить ярмаркувати, прагне зберегти і поглибити цю давню українську традицію, що демонструє економічні здобутки регіону та держави», – резюмував Ігор Яговдик.