zystri4 kvrz
15 серпня в актовому залі ВПУ-4 за ініціативи міського голови Василя Дзеда відбулась зустріч представників міської влади та керівників комунальних та інших підприємств міста – надавачів послуг із головами та представниками будинкових комітетів території міста, що обслуговує ТОВ ЖЕД «Південна». Також, на зустрічі були присутні і депутати міської ради.

На початку зустрічі керівник ТОВ ЖЕД «Південна» Ткаченко Олександр Миколайович проінформував присутніх про основні обсяги робіт, що виконує підприємство та завдання, які стоять на найближчий час перед його підприємством.

Найбільш актуальним питаннями цієї зустрічі стали питання розрахунків побудинкових тарифів та контролю за виконанням робіт працівниками житлово-експлуатаційної дільниці. На що міський голова відповів, що побудинкові тарифи вводились на виконання постанови Кабінету міністрів України, а їх вартість формувалась з побажань мешканців будинків, які послуги вони погодили оплачувати. Щодо контролю за якістю виконаних робіт, то тільки самі мешканці будинків можуть проконтролювати їх якість і, відповідно, підписувати чи не підписувати акти виконаних робіт.

Також від мешканців міста надійшли і питання, що стосувались конкретних будинків: це утеплення будинку по вул. Чкалова 3 та закриття люків біля нього, перенесення сміттєвих баків Клубна 11. На що міський голова запропонував виїхати до цих будинків і розібратись на місці.

Підводячи підсумки, очільник міста подякував присутнім за їх активність і пообіцяв розглянуті підняти питання та максимально позитивно їх вирішити.

Після зустрічі міський голова відвідав будинки по вул. Чкалова, 3 та по вул. Клубна, 11, де зустрівся з мешканцями цих будинків та пообіцяв сприяти вирішенню їх питань.