gromadcka rada 20.08
20 серпня в приміщенні Конотопської міської ради відбулось засідання громадської ради. На якому були присутні міський голова Дзед Василь Іванович, заступник міського голови Кошевецька Валентина Павлівна, депутати міської ради, керівники відділів та управлінь міської ради, представники інститутів громадянського суспільства – члени громадської ради, представники засобів масової інформації.

Міський голова познайомив членів громадської ради з основними напрямками діяльності влади міста на даний час, відповів на запитання та  побажав громадській раді плідної роботи.

Під час зборів на розгляд громадської ради було винесено низку питань: робота позашкільних закладів міста, їх фінансування органами влади, шляхи знаходження додаткового фінансування, системи набору дітей в групи та можливості розвитку галузі, створення КП «Конотопська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» і можливість зміни маршруту автобусу №1 та здійснення його руху в подальшому через вул. Успенсько Троїцьку, тобто по колу. А ще під час зборів свою діяльність за літній період презентували громадські організації «Батьківський дім», «Конотопський студентський парламент» «Останній рубіж» та благодійний фонд «Серця любові».

Найбільш резонансним з піднятих на зборах питань стала пропозиція депутата міської ради В.М.Максименка створити в місті КП «Конотопська міська шляхово-експлуатаційна дільниця», яке б займалось утриманням та прибиранням доріг, парків, скверів тощо. За необхідність створення подібного комунального підприємства висловився і міський голова Василь Дзед, та й члени громадської ради у більшості підтримали таку пропозицію, але за умови детального вивчення цього питання фахівцями-економістами.

Остаточне рішення з цього питання буде прийняте депутатами Конотопської міської ради під час чергової сесії.