Den nezaleznosti2013
23 серпня в Україні традиційно відзначають День Державного Прапора. З цієї нагоди на проспекті Миру у місті Конотопі за участю керівництва міста, представників громадськості, політичних партій, ветеранів війни і праці відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора. Державний Прапор України був урочисто піднятий військовими під час виконання Державного Гімну України.

Також, 23 серпня наше місто зустрічало велопробіг  “Дорогами Сумщини”. Він  відбувся з нагоди 22-ї річниці Незалежності України, за ініціативи губернатора Сумської області Юрія Павловича Чмиря, на виконання соціальних ініціатив Президента України. В рамках цього заходу велосипедисти за три дні проїхали територією Сумської області, подолавши 473 км.

24 серпня з нагоди Дня Незалежності України біля пам’ятника Т.Г.Шевченку був проведений  урочистий мітинг та покладання квітів. Цього ж дня в рамках святкування в міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулось відкриття персональної виставки художника Сергія Ярешка, нашого земляка «З золотих фондів міста», та святковий концерт у виконанні духового оркестру будинку науки і техніки залізничників.