vukonkom2013
27 серпня, під головуванням міського голови Василя Дзеда відбулося засідання виконавчого комітету Конотопської міської ради.

На засіданні були присутні 7 членів виконавчого комітету, керівники виконавчих органів міської ради, керівники державних установ міста, представники засобів масової інформації.

На засіданні було розглянуто 2 головні питання:

1.«Про роботу ринків міста з продажу продовольчих та непродовольчих товарів» з якого доповіла Наталія Журавель – завідувач сектору торгівлі і побутового обслуговування відділу розвитку підприємництва та інвестиційної політики управління економіки Конотопської міської ради. З даного питання були запрошені керівники ветеринарних та санітарних служб, які доповіли про дотримання законодавства у сфері торгівлі на ринках міста та вжиті заходи щодо подолання стихійної торгівлі в місті, а також керівники ринків міста.

2.«Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених контрольними документами органів влади вищого рівня, рішеннями виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями міського голови за підсумками І півріччя 2013 року» інформувала Наталія Ніколаєнко – завідувач відділу контролю міської ради.

Після розгляду даних питань, членами виконкому були затверджені відповідні рішення.

Загалом на засіданні було заслухано та прийнято 24 рішення, які надійшли від виконавчих органів міської ради.

Наступне засідання виконавчого комітету міської ради планується          30 вересня 2013 року.