gara4a linia canilov
27 серпня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста. Під час «гарячої» телефонної лінії на запитання конотопців відповідав провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства Данилов Олексій Євгенович. 

Протягом години надійшло 8 звернень городян, в яких порушувалися питання стосовно встановлення на пішохідному переході по пр.Миру (біля тресту) світлофору; упорядкування безгосподарських земельних ділянок та будинків; проведення капітального ремонту квартири  інваліду, учаснику Великої Вітчизняної війни; незадовільної роботи ЖРЕП «Житлосервіс» з розгляду звернень громадян; відсутності електропостачання в будинках по вул.Успенсько-Троїцькій та вул.Рябошапка; відсутності електропостачання по 3-му провулку Богдана Хмельницького; проведення ямкового ремонту дороги по пр.Миру,48; надання дозволу на спилювання дерев.

На кожне звернення Олексієм Евгеновичем було надано вичерпні відповіді та роз’яснення.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, задати питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години.

Телефон для зв’язку: 15-06.