sesia082013
28 серпня під головуванням міського голови Дзеда В.І. відбулася 36 сесія Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 24 питання.

В роботі сесії прийняли участь 28 депутатів міської ради, Конотопський міжрайонний прокурор Денис Когер, керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації.

Основне питання, яке було розглянуто депутатами – про стан готовності закладів освіти міста до нового навчального року. Також в ході роботи сесії депутати розглянули та прийняли ряд рішень з питань земельних відносин, комунального майна, затвердили програму соціального захисту населення на 2013-2016 роки, програму поводження з побутовими відходами в м.Конотоп на 2013-2015 роки, програму впровадження Єдиної державної електронної бази з питань освіти в м.Конотоп на 2013-2017 роки, склад народних засідателів Конотопського міськрайонного суду Сумської області та звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2013 року.

Крім того, депутати внесли необхідні зміни до міського бюджету на 2013 рік та програми економічного і соціального розвитку м.Конотоп на 2013 рік, прийняли відповідні рішення про створення комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Конотоп», створення Конотопського міського відділення малої академії наук та реорганізацію відділу освіти Конотопської міської ради.