otpumav estafety
2 вересня  делегація від міста Конотопа під керівництвом заступника міського голови Валентини Кошевецької вирушила на Кролевеччину для отримання естафети пам’яті «Слава визволителям України», що крокує всією Україною з нагоди відзначення 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні і визволення України від фашистських загарбників.

Під час зустрічі з головою Кролевецької райдержадміністрації та головою Кролевецької районної ради члени делегації обговорили розвиток та рівень співпраці між органами влади та ветеранськими організаціями.

Також делегація від нашого міста взяла участь у мітингу-реквіємі та покладанні квітів до меморіалу слави визволителям в м.Кролевець, під час якого голова Конотопської міської ради ветеранів Анатолій Борисович Радзіванович звернувся зі словами привітання та зазначив, що головне завдання для всіх – це пам’ятати й ніколи не забути подвиг наших дідів та прадідів, завдяки якому ми маємо можливість жити в вільній країні під мирним небом.

Від голови Кролевецької районної державної адміністрації Олега Шпринделя символ естафети отримали заступник Конотопського міського голови Валентина Кошевецька та голова Конотопської міської ради ветеранів Анатолій Радзіванович. Символом естафети від Кролевеччини стала фотокнига “Кролевеччина пишається своїми визволителями”.

«Дана книга поповнить фонди Конотопського краєзнавчого музею, адже це наша спільна пам’ять, спільні втрати і Перемога – одна на всіх. І ми обіцяємо, що Конотоп на гідному рівні передасть естафету Чернігівській області», – зазначила Валентина Павлівна Кошевецька. Також вона запросила всіх присутніх на урочистості, заплановані в нашому місті 6 вересня з нагоди відзначення 376-ї річниці від дня заснування Конотопа  та 70-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників.