bibl

У цьому році м.Конотоп відзначило 70-ту річницю визволення, від фашистських загарбників. В зв’язку з цією подією у міській бібліотеці для дітей відбувся урок пам’яті «У вогні палала рідна Конотопщина».

На захід завітали учні 8-А класу ЗОШ №9 (класний керівник Алла Лук’яненко). З цікавістю користувачі бібліотеки прослухали інформацію провідного бібліотекаря Маргарити Корнієнко про діяльність партизанського загону «Смерть фашизму», який діяв на території Конотопщини та одного з його учасників – Михайла Немолот (його ім’я носить вулиця у м.Конотопі, де він жив).

Науковий співробітник Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського Микола Салюк зосередив увагу учнів на воєнних подіях того часу у нашому місті, розповів, як відбувалось визволення м.Конотоп, та які військові угруповання брали в цьому участь.

 Присутніми переглянутий і прокоментований відео-кліп «Хроніка визволення Конотопщини. 1943 рік». Учні підготували поетичну сторінку «Війна далека, але пам’ять вічна». Цей захід дав змогу дітям зрозуміти, якою ціною було визволено наше місто, як мало зосталося ветеранів і які ми щасливі, що живемо у мирний час.