foto-vustavka
12 вересня 2013 року в Конотопському міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулося відкриття фотовиставки  молодої конотопчанки  Альони Єрмоли «Щастя жінки – це родина…».

В експозиції представлені 25 фоторобіт, які розділені на п’ять блоків: «Кожна жінка мріє про щастя», «Щастя – це родина. Родина починається зі шлюбу», «Народження дитини – це найдорожчий скарб у житті», «Діти наше майбутнє», «Багатство старості – це щира любов та турбота близьких».

Аматорські фото поєднані як в кольоровому, так і в чорному зображенні, де відчувається любов людей до життя та рідних.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати фото виставку Альони Єрмоли  за адресою площа Миру, 4 КМЦКіД «Кінотеатр «Мир». Виставка відкрита з понеділка по неділю з 8.00 до 19.00 протягом  вересня-жовтня місяців.

Вже стало доброю традицією приймати в міському центрі культури і дозвілля мешканців та гостей міста на художніх виставках, презентаціях книг, творчих проектів. В центрі культури на даний час відкрито два діючих виставкових зали – запрошуємо відвідати персональну виставку місцевого художника Бориса Сердюка та фондову виставку Сергія Ярешка із колекції Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського. На початку жовтня запланована виставка робіт художників – учасників пленеру-«Барви Малевича» – 2013 та урочисте закриття пленеру. Ласкаво запрошуємо всіх до міського центру культури і дозвілля!