pole
13 вересня 2013 року на стадіоні «Локомотив» відбулось урочисте відкриття футбольного поля зі штучним покриттям ДЮСШ Михайла Маміашвілі та філії футбольного центру «Барса».

На урочистостях виступили голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій Чмирь, який зазначив, що, на його погляд, Конотоп має всі шанси незабаром стати спортивним центром Сумщини, адже надзвичайно гарні результати показують учні спортивних шкіл міста, як в обласних, так і на всеукраїнських змаганнях, тим паче відкриття філії центру «Барса» дасть можливість ще більше дітей та молоді залучити до занять спортом.  Також керівник області побажав викладачам та спортсменам наснаги та удачі в здобутті нових спортивних вершин. Право першого удару по воротах, звичайно, було надано Юрію Павловичу, який із задоволенням забив перший гол, поклавши цим початок перемогам на нововідкритому полі.

Привітав також молодих футболістів з отриманням такого чудового місця для тренувань та показових матчів і міський голова Василь Дзед, який висловив вдячність від всіх конотопців  керівництву області за сприяння в облаштуванні футбольного поля. «Тепер ми маємо таке чудове футбольне поле, а молоді футболісти матимуть змогу отримувати досвід від кращих європейських футбольних клубів» – зазначив міський голова.

Під час свого виступу народний депутат України Ігор Молоток  побажав молоді нашого міста визначних перемог на цьому стадіоні, щоб наша молодь росла здоровою і прославляла Конотоп визначними спортивними здобутками не тільки на обласному, а й на всеукраїнському та міжнародному рівні.

А одразу ж після церемонії відкриття було проведено товариський матч між командами вихованців ДЮСШ Михайла Маміашвілі  та футбольного центру «Барса» з м.Суми.