kolesnikov
На апаратній та робочій нараді, що відбулася 16 вересня під керівництвом міського голови, про роботу житлово-комунального господарства міста протягом минулого тижня доповів заступник начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Артем Колесніков. Зокрема Артем Юрійович зазначив, що головним завданням житлових підприємств в рамках підготовки господарства до роботи в опалювальному сезоні 2013-2014 років є проведення поточних ремонтів покрівель дахів житлових будинків. У кожному з житлових підприємств створені і працюють  бригади покрівельників. КРЕП «Центральне» 2 бригади, ЖРЕП «Житлосервіс» 2 бригади, ТОВ ЖЕД «Південна» 4 бригади, ТОВ ЖЕД «Сім вітрів» 3 бригади.

Житлові підприємства активно співпрацюють в питанні проведення поточних ремонтів покрівель з мешканцями. Взагалі ситуація з виконанням поточного ремонту покрівель на 12.09.2013 наступна: КРЕП “Центральне” – 68,0% (354 звернень, 240 виконано); ЖРЕП “Житлосервіс” – 68% (369 звернень,251 виконано); ТОВ ЖЕД “Південна” – 77% (226 звернень, 174 виконано); ТОВ ЖЕД “Сім вітрів” – 83,0% (317 звернень, 262 виконано).

Протягом минулого тижня вивезено 93 м3 гілок та сміття з прибудинкових територій житлового фонду міста.

З питань вуличного освітлення надійшло 10 звернень усі вирішені у робочому порядку.

Проводились роботи з ямкового ремонту доріг по вул.Свободи, вул.Ватутіна, вул.Комсомольській, вул.Професійній, вул.Жарікова та вул.Короленка.

Проводились роботи з грейдування дорожнього покриття по вул.Інтернатній, вул.Своботи, вул.Залізничній та вул.Гастело.

У ході наради зі звітною інформацією про роботу за останній тиждень виступили й інші начальники відділів та управлінь Конотопської міської ради, керівники установ та організацій міста. Міський голова, у свою чергу, дав ряд доручень до виконання.