sesia082013
20 вересня під головуванням міського голови Дзеда В.І. відбулося пленарне засідання 37 позачергової сесії Конотопської міської ради шостого скликання.

В роботі сесії прийняли участь 26 депутатів міської ради, старший прокурор Конотопської міжрайонної прокуратури Сергій Тищенко, заступники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації.

Питання, яке виносилось на розгляд сесії – про прийняття коштів з районного бюджету до міського на утримання закладів охорони здоров’я. Після жвавого  обговорення депутати затвердили запропонований проект рішення, давши згоду на прийняття видатків у розмірі 51% розрахункового обсягу видатків на охорону здоров’я від Конотопської районної ради для забезпечення медичним обслуговуванням населення Конотопського району Конотопською центральною лікарнею та доручили міському голові спільно з головою Конотопської районної ради укласти угоду та підготувати відповідне звернення від міста та району до Міністерства фінансів України  про переадресацію видатків та передачу коштів.