denpartuzanskoislavupytuvl
22 вересня делегація від міста Конотопа на чолі із завідувачем сектору міської ради з питань внутрішньої політики Володимиром П’явкою та в складі колишніх партизанів-підпільників, відвідала місто партизанської слави Путивль, де пройшли урочистості з нагоди Дня партизанської слави.

Під час урочистого мітингу губернатор Сумщини Юрій Чмирь звернувся до ветеранів із словами вдячності: «Я хочу побажати ветеранам здоров’я і подякувати за їх подвиг. Ви несете неоціниму місію — виховання молоді в кращих традиціях відданого служіння Батьківщині. Головне, щоб ви подовше жили, щоб молодь як можна довше могла переймати вашу мудрість, ваш життєвий досвід, вчилася у вас любити Батьківщину».  Юрій Чмирь також передав поздоровлення колишнім партизанам від Президента України Віктора Януковича.

Делегація від міста відвідала музей партизанської слави та музей зброї і військової техніки, віддали шану партизанам на Алеї Героїв у Спадщанському лісі, скуштували справжнього партизанського кулішу.

Одним з урочистих моментів святкування стало нагородження партизанів, які з’їхалися на святкування з різних куточків Сумської області. Серед нагороджених був і житель нашого міста.  Цінним подарунком був нагороджений колишній партизан Микола Кабанов, який йому вручив голова облдержадміністрації Юрій Чмирь.

День, проведений у місцях бойової слави партизанів, надовго залишиться у пам’яті учасників свята.