sotnia 2013
26 вересня
відбулося урочисте відкриття XІ виставки-ярмарку «Конотопська сотня-2013». Яка вже давно перетворилась на відомий захід, який відкриває для товаровиробників і підприємців унікальну можливість продемонструвати свої успіхи та  ознайомитися з досягненнями інших, розширити коло ділових контактів та домовитися про майбутнє співробітництво. З кожним роком «Конотопська сотня» стає все популярнішою. Збільшується кількість її експонентів, розширюється географія учасників, зростає зацікавленість відвідувачів. Приємно відзначити що багатогалузева універсальна виставка-ярмарок стала щорічною подією для всього регіону, подією, на яку чекають, до якої готуються.

 Відкриваючі  виставку-ярмарок міський голова Василь Дзед побажав всім здоров’я, щастя, радості, добробуту  та вдалого ярмаркування.

У перший день роботи  ярмарку відвідувачі  стали свідками святкового відкриття чергового пленеру-художників «Барви Малевича»,  послухати тематичні виступи художніх  колективів, відвідати виставку художніх творів та творів самодіяльного ужиткового мистецтва, взяли участь у різноманітних заходах, таких як конкурс козацького кулішу за родинними рецептами із пригощанням та частуванням.