sesia07
30 вересня під головуванням міського голови Дзеда В.І. відбулася 38 сесія Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 16 питань.

В роботі сесії прийняли участь 28 депутатів міської ради, старший прокурор Конотопської міжрайонної прокуратури Сергій Тищенко, керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації.

Основне питання, яке було розглянуто депутатами – стан організації підготовки підприємств житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та об’єктів соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років, з якого доповіла заступник міського голови Наталія Губенко. Виступили з даного питання Юрій Білодід – директор ТОВ «Тепловодпостач», Юрій Злиденний – головний лікар відділкової лікарні станції Конотоп та депутати міської ради, які внесли ряд пропозицій та зауважень щодо підготовки міста до опалювального сезону.

Також, Наталія Губенко прозвітувала перед депутатами про свою роботу на посаді заступника міського голови в 2013 році. Крім того, в ході роботи сесії депутати розглянули та прийняли ряд рішень з питань земельних відносин, комунального майна, внесли зміни до міської цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2013-2016 роках, прийняли рішення «Про надання дозволу на створення будинкових комітетів по вул.Чапаєва, 4,6, вул. Фурманова,21,25», внесли необхідні зміни до міського бюджету на 2013 рік та програми економічного і соціального розвитку м.Конотоп на 2013 рік.