myzuka
У перший день жовтня  в усьому світі відзначили Міжнародний день музики. Це свято було призначене на 1 жовтня рішенням ЮНЕСКО з ініціативи композитора Дмитра Шостаковича. Можливо, дата для святкування цього дня була обрана невипадково, оскільки осінь є улюбленою порою року багатьох видатних художників, музикантів та письменників. Осінь — красива і різноманітна, як сама музика.

 

Міжнародний день музики зазвичай відзначають на концертах і музичних фестивалях. Традиційно на подібних заходах, організованих на честь Міжнародного дня музики, звучать безсмертні твори класиків світової музики.

Не залишились байдужими до свята і юні музиканти дитячої музичної школи №2. Силами викладачів і учнів було організовано і проведено концерт «На крилах музики», де у виконанні кращих учнів школи і викладачів звучали твори відомих композиторів.  На концерті було представлено велике розмаїття виконавських інструментів – духових, клавішних, струнно-смичкових, ударних, народних, звучали вокальні і вокально-хорові твори. Виконавська майстерність дітей викликала захоплення і бурхливі оплески глядачів – гостей свята – представників відділу культури і туризму міської ради, а також учнів і викладачів спеціалізованої школи №3. Міжнародний день музики – гарна нагода згадати, що справжня музика не тільки дарує естетичну насолоду, а і здатна виховувати, навчати, розвивати і збагачувати внутрішній як дітей так і дорослих.

 

Частіше слухайте класичну музику!