davudov
3 жовтня за ініціативи адміністрації центральної районної лікарні та міської громади, за згодою Михайла Івановича Давидова, в м.Конотопі на приміщенні терапевтичного корпусу Конотопської ЦРЛ за участі міського голови Василя Дзеда, академіка Михайла Давидова, голови Державної прикордонної служби України Миколи Литвина, керівника відділення торакальної онкології члена-кореспондента НАН України Валентина Ганула, заступника голови Української ради Миру першого президента України Л.Кравчука Володимира Новохацького та інших почесних гостей в урочистій обстановці було відкрито  дошку з назвою «Конотопська центральна районна лікарня імені Михайла Івановича Давидова».

Михайло Іванович є нашим земляком. Він народився, навчався і  виріс в Конотопі,  саме тут він вирішив присвятити своє життя медицині.

Свій шлях як медпрацівника Михайло Іванович розпочав в Московському медичному інститут ім. Сеченова, там працював лаборантом на кафедрі оперативної хірургії. Пройшов ординатуру та аспірантуру в онкологічному науковому центрі імені Блохіна. Захистив кандидатську і докторську дисертації, отримав вчене звання професора. У 1986 році став провідним науковим співробітником торакального відділення, у 1992 році очолив Науково-дослідницький Інститут клінічної онкології, а в 2001 році став директором Онкологічно-наукового Центру імені Блохіна.

Михайло Іванович Давидов – лауреат Державної премії в області науки та техніки, академік Російської академії наук та Російської академії медичних наук, доктор медичних наук, професор, член Міжнародної, Американської та Європейської спілки хірургів. Михайло Іванович є головним онкологом Медичного центру управління справами Президента Російської Федерації, завідує кафедрою онкології Російського державного медичного університету. До теперішнього часу він продовжує оперувати та навчати своїх учнів. Багатьом конотопчанам він допоміг у майже безнадійних ситуаціях.

Після урочистостей Михайло Іванович разом з міським головою та гостями відвідав хірургічне відділення Конотопської ЦРЛ, поспілкувався з лікарями та обслуговуючим персоналом лікарні.  Також,  Михайло Іванович побував у міській СШ №2, де його тепло зустріли діти та педагогічний колектив школи.