zvit

         На виконаннь розпорядження  голови Сумської обласної державної адміністрації від «Про організаційне забезпечення обласного культурно-мистецького фестивалю «Талантами уславлена земля – це рідна Сумщина моя!» та  розпорядження міського голови «Про проведення творчого звіту міста Конотопа – другого етапу обласного культурно-мистецького фестивалю «Талантами  уславлена земля – це рідна Сумщина моя!», 10 жовтня в Конотопській міській раді відбулася робоча нарада  при керуючому справами виконкому Фалько А.П. В нараді взяли участь заступники міського голови і керівники управлінь та відділів. Присутніми обговорювалися питання стану підготовки до творчого звіту міста, що відбудеться  6 листопада в Сумському обласному академічному театрі драми і музичної комедії ім.М.Щепкіна.

         Керуючий справами виконкому Фалько А.П. наголосив про необхідність об’єднати зусилля творчого і виробничого потенціалу міста, щоб гідно представити місто Конотоп    в рамках другого етапу обласного культурно-мистецького фестивалю «Талантами  уславлена земля – це рідна Сумщина моя!»,

         Завідувач відділу культури і туризму О.В.Шинкаренко доповіла про хід робочих репетицій, прослуховувань творчих колективів, учасників творчого звіту,  про заплановані монтажні та генеральні репетиції концерту.

         Учасники наради обговорили і затвердили програму творчого звіту: список учасників виставки досягнень соціально-економічної сфери діяльності міста «Конотоп – місто славних традицій», виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Конотопський узвіз. Місто майстрів», а також урочистої частини та святкового концерту за участю творчих колективів і аматорів народного мистецтва «Конотопе мій рідний, став ти серцем моїм».