Під час ведення Державного реєстру виборців неодноразово виникало питання, як правильно вказувати ту чи іншу назву геоніму, тобто вулиці, провулку, площі, проспекту і так далі. Існує декілька довідників назв, деякі нанесені на карти, проте, деякі назви в різних джерелах вказані по-різному. З метою створення повного та достовірного довідника геонімів було видано розпорядження міського голови №237-ОД від 30.09.2013 «Про перелік вулиць на території Конотопської міської ради».

Відповідно до цього розпорядження відділом ведення Державного реєстру виборців проведено співставлення переліку геонімів, що міститься у Державному реєстрі виборців, переліку вулиць міста Конотопа, що був направлений 30.09.2002 до ДП «Інформаційний Центр «Міністерства юстиції України «Держінформюст» виконкомом міської ради та карти адміністративно-територіального поділу Сумської області м.Конотоп. В результаті проведеної роботи виявлено ряд розбіжностей в назвах вулиць, провулків, проспектів, площ, що розташовані на території Конотопської міської ради, що буди направлені до відділу містобудування та архітектури.

Відділом містобудування та архітектури проаналізована інформація відділу ведення Державного реєстру виборців та виявлено 5 суттєвих розбіжностей в назвах, що потребують виправлення. Це стосується назв вулиць Колійна, Надколійна, Різдв’яна, Квітки-Основ’яненка, Рєпіна.

Комісією дане питання обговорене, підготовлено остаточний перелік назв вулиць, що розташовані на території Конотопської міської ради.

Надано доручення підготувати проект рішення виконавчого комітету міської ради за результатами проведеної роботи, в якому буде чітко визначено, яку назву має геонім та як він іменувався раніше. Слід чітко розуміти, що комісія не перейменовувала вулиці, а уточнила єдину правильну їх назву, для подальшого використання у всіх структурах, що працюють на території міста.