moto2013
У Конотопі відбулося закриття «Мотосезону -2013»

В суботу, 12 жовтня, біля Конотопського краєзнавчого музею зібралось близько сотні  байкерів з метою закриття мотосезона-2013. Захід проходив за підтримки голови Сумської обласної державної адміністрації Юрія Чмиря та народного депутата України Ігоря Молотка. Даний захід вже став традиційним для нашого міста і з кожним роком збирає все більшу кількість учасників та глядачів.

Перед виїздом всі учасники прослухали інструктаж з правил безпеки дорожнього руху та детально обговорили маршрут, яким прослідує колона й  програму всіх заходів, що відбуватимуться.

Зробивши зупинки біля Меморіалу Слави, пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам учасники моторуху поклали квіти до підніжжя пам’ятників та хвилиною мовчання вшанувати пам’ять загиблих воїнів. Після чого колона зробила велике коло по місту проїхавши всіма його центральними вулицями, проминувши залізничний вокзал та автовокзал зробивши поворот біля пам’ятника трамваю та проїхала до центру міста.  По дорозі байкерів із захопленням зустрічали перехожі, сигналили зустрічні авто, махали та плескали в долоні дітлахи.

Та без новинок й цього разу не обійшлося, вперше в нашому місті конкурсна програма за участі мотоциклів відбулась на центральній площі біля «Кінотеатру «Мир», де відбулась маса цікавих конкурсів. Подивитися   зібралася велика кількість конотопців. Тут мотолюбителі повправлялися в повільній їзді, традиційному конкурсі на найшвидше катання бочки,  а титул «Найгучніший вихлоп» здобув цього року мотоцикл Suzuki TL         1000R, окрім цього встигли позмагатися й з глядачами в силовому конкурсі на перетягування канату, а дівчата мали змогу визначити хто з них знає найбільшу кількість їх назв та марок. Підтримати захід прийшла команда паркуристів «Art Mouchen» разом з їх друзями, що катаються на роликах та вистрибують врізнобіч на BMX велосипедах разом вони показали чудовий виступ, що як завжди протирічить всім правилам земного тяжіння та гравітації.  Виставку техніки показали представники Конотопської дитячої школи картингу, та представники гуртка картингу станції юних техніків що взяли участь в деяких конкурсах та розповіли про себе всім бажаючим.

Загалом захід відбувся в дружній, але сумній атмосфері, адже тепер, з настанням холодів, любителям двоколісного транспорту доведеться чекати весняного потепління, щоб знов вирушити на зустріч пригодам. Тож побажаємо байкерам терпіння, а організаторам наснаги й наступного року порадувати нас такими та ще кращими заходами.