sviato v 5skoli
 
Сивочолі випускники, вчителі, учні та батьки – всі зібралися 12 жовтня у БК «Зоряний», щоб відсвяткувати День народження рідної школи. Шкільні фотографії у стареньких альбомах, дружні обійми та усмішки, жваві бесіди та обмін спогадами – у залі панувала святкова та ностальгічна атмосфера, яка передавалась усім присутнім.

         А на сцені лунали пісні, вірші, танці – у виконанні юних талантів школи. На великому екрані – світлини з архіву, за якими можна прослідкувати всю історію навчального закладу.

         Насамперед із ювілеєм привітав усіх присутніх директор школи Олександр Юрченко, який вже понад 30 років «стоїть за кермом» одного з найстаріших у місті навчальних закладів. 75 років – це достатній вік для школи, зазначив він, і ще стільки всього буде попереду!

         Керуючий справами міськвиконкому Анатолій Фалько, вітаючи Конотопську школу №5 із 75-річчям та вручаючи нагороди та подяки колективу школи, зазначив, що вже 52 роки пов’язаний із цим навчальним закладом, що історія школи – це й його життєва історія.

         Цього дня багато теплих слів звучало і від начальника відділу освіти Тетяни Шерудило, від вчителів школи №5, від учнів та випускників.

         Нехай же 5-та школа пишається не лише своїм поважним віком, але й новими досягненнями, перемогами та успіхами! Зі святом, із 75-річним ювілеєм!