kornus4enko
«Моя філософія» – таку назву має нова книга сучасного українського письменника, прозаїка, літературознавця, фольклориста,  художника, члена Національних спілок письменників та журналістів України Івана Корнющенка, презентація якої відбулась 15 жовтня 2013 року у затишній читальній залі центральної міської бібліотеки ім.С.І. Пономарьова та зібрала чимало поціновувачів красного письменства, серед яких і студенти Конотопського медичного училища.

Під час презентації ведучі Ірина Символ та Наталія Пошукайло зробили короткий єкскурс по життю і творчості Івана Корнющенка, детально розповіли про нову книгу, історію її написання та створення. Бібліотекарі Ніна Супрунова та Любов Титаренко зачитали влучні афоризми й парадокси з нової книги, а також кілька іменників зі стислими гумористичними, філософсько-житейськими та повчальними трактуваннями зі «Словника-жартівника народної мови».

Зворушив всіх присутніх виступ самого Івана Корнющенка. Спілкуючись з гостями презентації, автор зачитав кілька власних віршів та нові афоризми, що не ввійшли до книги. Приємною несподіванкою від Івана Корнющенка став подарунок примірників презентованого видання «Моя філософія» з власним підписом автора міським бібліотекам та запрошеним гостям.

Директор ЦБС Антоніна Климчук у своєму виступі привітала                      Івана Пилиповича з виходом нової книги та підкреслила наскільки цінною і унікальною стане ця книга для бібліотеки та її користувачів. Також, у ході презентації, з вітальним словом до письменника звернулись головний спеціаліст відділу культури й туризму міської ради Павло Степанідін, головний редактор газети «Конотопський край» Олена Багрянцева, бувший редактор газети «Сільські горизонти» Михайло Новосілець, завідувач технічної бібліотеки БНіТ Світлана Смирнова та місцевий поет Геннадій Хайлук.