1 листопада 2013 року в Конотопському міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулося відкриття художньої виставки                члена Національної спілки художників України, заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства Ніни Велігоцької «Мій етноцвіт,              мої друзі, та я –НВ».

Ніна Велігоцька народилася в 1935 році в місті Конотоп. Закінчила Московський державний університет ім.М.Ломоносова. Тридцять років працювала в Київському науково-дослідному інституті теорії, історії та перспективних проблем архітектури. Працює в напрямку живопису та мистецтва.

Свої теоретичні розробки втілила в живописні полотна «Краса – захист. Янгол України», «Жива ікона», «Конотопська відьма» та інші.

В експозиції представлена 21 картина сучасного українського мистецтва: класичне українське традиційне мистецтво, монументальне мистецтво, самодіяльне мистецтво ( а саме «міщансько»-кітчова гілка з її прагненням до «красивенького»).

В експозиції представлено картини друзів  та учнів Ніни Велігоцької: Олесі Довженко, Олександра Губарева, Віктора Григорова, Валерія Франчука, Левка Воєдило, Алли Василик.

Розповіла присутнім про творчий шлях талановитої художниці молодший науковий співробітник Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського Валентина Шульга. Своїми враженнями                    від знайомства з Ніною Велігоцькою поділились місцеві художники Володимир Борошнєв та Тетяна Мінаковська.

На ряду з видатним художником в центрі культури і дозвілля відкрита виставка нашого земляка Олександра Лютого «Шляхами видатних художників», у якій представлено 10 копій робіт видатних художників світу,                    Федора Васильєва , Миколи Касаткіна, Олексія Саврасова та інших.

Виставка працює за адресою площа Миру,4 Конотопський міський центр культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир». Виставка відкрита щоденно з 8.00 до 19.00 протягом  листопада-грудня  2013 року.