Gubenko N.S.

 

5 листопада у приміщенні Конотопської міської ради відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання мешканців міста відповідала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія Сергіївна Губенко.

Протягом години надійшло 14 звернень від мешканців міста Конотоп, в яких порушувалися питання стосовно благоустрою прибудинкової території по вул.Прохоренка,4; упорядкування зупинки по вул.Леніна; завищення показників лічильників, на думку мешканців міста, працівниками управління експлуатації газового господарства; відсутності опалення по вул.Короленка,17; проведення ямкового ремонту; відновлення вуличного освітлення; надання матеріальної допомоги  із міського бюджету інвалідам І групи на опалення; благоустрою прибудинкових територій; проведення фасадного ремонту багатоповерхового будинку; незадовільної роботи підприємств, які займаються вивезенням сміття, а також надійшла скарга від мешканки міста щодо вжиття правоохоронними органами профілактичних заходів  до сусідів.

На кожне звернення Наталією Сергіївною було надано роз’яснення та доручення відповідальним фахівцям щодо надання обґрунтованих відповідей на звернення мешканців міста.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, задати питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години. Телефон для зв’язку: 15-06.