Aparatna 04

4 листопада міський голова В.І. Дзед провів апаратну та робочу нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Конотопської міської ради та директорами комунальних підприємств міста.

Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Про оперативну ситуацію в місті та співпрацю правоохоронних органів з головами квартальних комітетів поінформував заступник начальника Конотопського МВ УМВС України в Сумській області з громадської безпеки Калантаєнко В.П.

З доповіддю про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень;  про стан погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги населенням; про виконання бюджету розвитку та про роботу ліфтів міста; про стан накриття кришками оглядових колодязів інженерних мереж виступив  Колесников А.Ю. – заступник начальника управління житлово-комунального господарства міської ради.

Про роботу КП «Муніципалітет» звітував директор КП «Муніципалітет» Ожог В.П.

Начальник управління економіки міської ради Гапеєва Л.А. доповіла про хід виконання енергозберігаючих заходів в м.Конотопі.

Інформував присутніх про стан інформаційної роботи в міській раді та хід виконання розпорядження міського голови від 22.12.2010 №342-р «Про інформування облдержадміністрації про події соціально-економічного та суспільно-політичного життя регіону» завідувач сектору міської ради з питань внутрішньої політики П’явка В.Б.

Про стан виконання доходів міського бюджету та додаткові находження коштів до міського бюджету, в тому числі бюджету розвитку доповіла начальник міського фінансового управління Кармалига О.П.

Зі звітом про розгляд звернень громадян, виконання яких перебуває на контролі виступила завідувач загального відділу Іноземцева Т.Г.

Про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув та основні організаційні заходи на поточний тиждень проінформувала головний спеціаліст відділу організаційної та кадрової роботи Руденко О.А.

Міським головою було надано доручення фахівцям відповідно до компетенції вжити заходів щодо упорядкування зупинки по вул.Леніна (біля МБК «Зоряний») та відновлення вуличного освітлення по вул.Черняховського.