Poltava Trofi
 

02 листопада 2013 року в місті Полтава, у чудовому приміщенні виставкової зали Полтавського міського будинку культури, відбулись Відкриті міжнародні змагання зі спортивних танців. Традиційний турнір проходив за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Федерації танцювального спорту України та зібрав сотні прихильників бального танцю майже зі всіх регіонів України, а також Молдови, Придністров’я, Росії, Білорусі, Польщі, Румунії тощо.

На паркеті за звання кращих змагались 2500 кращих танцювальних дуетів. За доброю традицією місто Конотоп представляла збірна команда спортивно-танцювального клубу «Еліт-Данс» (тренер Антон Васюта).

Під час проведення заходу наші спортсмени підтвердили свій високий клас, гідно представили наше місто та не залишились без нагород.

Вітаємо призерів та фіналістів змагань: Дмитра Кононченка та Анну Нікачало (2 місце), Владислава Авдієнка та Аміну Кошарну ( 2 місце), Нікіту Артюха та Анну Калиту (2 місце), Станіслава Кулішова та Олександру Чеглакову (3 місце), Ігоря Купленого та Єлизавєту Василенко (5 місце), Вадима Харитоненка та Анну Федченко (6 місце).

Бажаємо танцюристам і в подальшому творчої наснаги та майбутніх перемог!