4exia
Наприкінці жовтня в місті Прага (Чехія) відбувся X Міжнародний дитячо-юнацький конкурс-фестиваль «Осіння казка». Він був покликаний сприяти збереженню самобутності народної творчості регіонів, розкрити творчий потенціал дітей і молоді, можливість культурного спілкування дітей і молоді різних країн світу. У склад журі фестивалю увійшли авторитетні художники, музиканти і діячі мистецтв Чехії та Словаччини.

Фестиваль відвідала велика кількість почесних гостей, в числі яких відомі діячі культури і політики. В якості спеціального гостя був запрошений і голова Українського національно-культурного центру Геннадій Базаєв.

Серед численної кількості учасників з Чехії, Словаччини, Росії, України та інших країн Європи у фестивалі вперше взяли участь наші земляки – хореографічний колектив «ART-STYLE», керівник Юлія Михальченко – у номінації «хореографія» – та учень дитячої музичної школи №2 Нікіта Іщенко – клас викладача Вікторії Осташко – у номінації «естрадний вокал». Фестиваль проходив з 28 по 31 жовтня, заключний Гала-концерт відбувся у Конференц-холі у Празі – на одній з найпрестижніших сцен Чехії та Європи. Представники творчої еліти нашого міста гідно презентували Конотоп: і хореографічний колектив, і юний  співак стали лауреатами ІІ ступеня – кожний у своїй номінації. Ми пишаємося талантами нашого рідного міста та бажаємо всім творчим колективам та виконавцям нових злетів та перемог!