MAN
05 листопада у гімназії відбулося відкриття Конотопської міської малої академії наук учнівської молоді. Школи міста отримали сертифікати, що засвідчують, що їх учнівський колектив є науковим осередком МАН. Крім того, було вручено посвідчення слухачів та дійсних членів Конотопської міської МАН.

07 листопада у відділі освіти відбувся семінар-навчання для учителів міста щодо організації навчання у Малій академії наук. Про те, як учителю правильно організувати наукову роботу розповіла Леміш Наталія Олександрівна, завідувач кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін, кандидат історичних наук, доцент. Олех Анатолій Петрович поділився своїм багаторічним та результативним досвідом та розповів про вимоги щодо участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

09 листопада 2013 року у Конотопській міській малій академії наук учнівської молоді пройшли лекції для учнів 9-11 класів за участі Олеха А.П., Цикарєвої Н.С., Спрягайло Л.В., а також Шерудило А.В., викладача Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка.