gymorustu4na
«З усмішкою і любов’ю» – таку назву мала гумористична вітальня, підготовлена працівниками Центральної міської бібліотеки ім.
С.І.Пономарьова з нагоди дня народження відомого українського гумориста, сатирика, автора та виконавця пісень, члена  Національної спілки письменників України і Національної спілки журналістів України та члена Асоціації діячів естрадного мистецтва Григорія Єлишевича.

Майже неможливо знайти на Сумщині людину, яка б не знала його імені. Він автор багатьох публікацій сатири та гумору у журналах «Перець», «Вітчизна», «Україна», альманахах «Слобожанщина», учасник фестивалю «Вишневі усмішки», «Сміхограй», «Кролевецькі рушники» та інших. Постійно докладає зусиль у популяризації українського гумору на Сумщині, зокрема, виступив ініціатором відродження обласного фестивалю «Вишневі усмішки».

Незважаючи на те, що його більше знають як гумориста, у доробку митця чимало ліричних віршів, а останнім часом він випробовує свої сили в прозі. Вже десять років Григорій Єлишевич відомий і як автор-виконавець пісень. Його також пісні виконують заслужені артисти України Лариса Недін, Ігор Левенець, Марина Несвєтова.

Ці та інші відомості з біографії гумориста у ході зустрічі донесли до учасників працівники бібліотеки Ірина Символ та Наталія Пошукайло. Учні спеціалізованих шкіл №2 та №9 – Вікторія Снєгова, Валерія Кривошей, Валерія Холоденко та Аліна Огієнко виразно читали байки і гуморески Григорія Єлишевича.

Під час зустрічі Григорій Єлишевич читав гуморески та виконував свої пісні. Це був справжній авторський концерт, який зворушив серця всіх присутніх шанувальників його творчості.

Живе спілкування автора з студентами Конотопського медичного училища ще раз підтвердило слова відомого українського письменника, Олексія Столбіна про Григорія Львовича: «Його творчості притаманне органічне поєднання соціальної сатири з доброзичливим гумором, на який відгукуються як дорослі, так і діти».