mex
12 листопада 2013 року у великій виставковій залі  Конотопського міського краєзнавчого  музею  ім.О.М.Лазаревського відбулося відкриття персональної художньої виставки «Art-начало» художника Євгенія Меха.   Це молодий художник  родом з міста Бахмач, Чернігівської області.

Після закінчення у 2011 році Київського національного педагогічного університету ім.Драгоманова, працює художником та вчителем живопису в Конотопській дитячій школі мистецтв.

На виставці представлено 46 робіт автора, написаних в різних жанрах та техніках: реалізм, сюрреалізм, імпресіонізм, фігуративізм. Виставка цікава своєю різноманітністю зображуваного, пошуком новаторства в мистецтві, своєю власною палітрою, образністю, любов’ю до рідного навколишнього світу, прагненням творити живописну картину добра. Попереду в художника солодка, нелегка праця, пошуки досконалості росту.

На відкритті були присутні: депутат міської ради,  начальник відділу освіти Конотопської міської ради Тетяна Шерудило, завідувач відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко, працівники закладів культури міста та шанувальники творчості художника.

З привітальним словом до присутніх звернулися депутат міської ради,  начальник відділу освіти Конотопської міської ради Тетяна Шерудило, директор Конотопської міської школи мистецтв Євгенія Міщишина, директор Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського  Артур Мокроусов, які побажали молодому художнику натхнення у мистецтві, удачі та нових досягнень, адже талант – це поклик душі і його потрібно берегти. Родзинкою заходу став виступ гостей із Києва – гурту «Lucky Bar» та сольний номер місцевої співачки Олени Максименко.