breinring
Вперше в місті відбулась неймовірна та непередбачувана подія, яка не залишила байдужими ні учасників ні вболівальників.

12.11.2013 за ініціативи та підтримки відділу міської ради у справах молоді та спорту в БК «Сучасник» з нагоди Дня студента відбулась молодіжна гра «Студентський брейн-ринг». Представники з 5 начальних закладів міста – Індустрально-педагогічного технікуму КІСумДУ,  Політехнічного технікуму КІСумДУ, Конотопського інституту СумДУ, Конотопського медичного училища та Вищого професійного училища з’ясовували, хто з них найрозумніший.

У змаганні команди продемонстрували ерудованість, глибину знань, вміння працювати в групах, витримку та швидкість реакції.

Похизувавши своїми знаннями під пильним оком спостерігачів та секундантів студенти Конотопського медичного училища таки вибороли свою перемогу. Друге місце посіла команда Індустріально-педагогічного технікуму КІСумДУ. До трійки призерів увійшла також команда Політехнічного технікуму КІСумДУ.

Інтелектуальні ігри поєднувались з виступом клубу спортивного танцю «Еліт – Данс», керівник Антон Васюта та виступом учня ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище» Володимира Назимка.

І хоча для одних це була радість перемоги, а для інших хвилювання через поразку, але всі розуміли, що гра відбулась, пройшла яскраво і переможці були виявлені у чесній боротьбі