15 листопада  2013 року о 14 годині в приміщенні міської ради (малий зал) відбудеться  засідання громадської ради при виконавчому комітеті Конотопської міської ради. На засідання громадської ради виносяться такі питання:

1.Презентація громадськими організаціями результатів їх діяльності.

2.Інформування членів громадської ради з питання механізму контролю за якістю продуктів харчування на ринках міста та в закладах освіти.

3.Інформування членів громадської ради з питання можливості та порядку встановлення світлофорів на перехресті біля кафе «Сніжинка», на перехресті по пр.Леніна, біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років та на перехресті вулиць Фурманова та Свободи.

4.Проінформувати громадську раду про можливість надання приміщення громадським організаціям, які їх не мають, для ведення статутної діяльності.

5.Планування наступної роботи громадської ради на 2014 рік.