Aparatna
18 листопада секретар міської ради М.О.Башкиров провів апаратну та робочу нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Конотопської міської ради та директорами комунальних підприємств міста.

Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Про оперативну ситуацію в місті та співпрацю правоохоронних органів з головами квартальних комітетів поінформував заступник начальника міліції Конотопського МВ УМВС України в Сумській області Калантаєнко В.П.

Про роботу КП «Муніципалітет» звітував директор КП «Муніципалітет» Ожог В.П.

Зі звітом про стан розгляд звернень громадян, виконання яких перебуває на контролі виступила завідувач загального відділу          Іноземцева Т.Г.

Завідувач відділу контролю Ніколаєнко Н.В. довела до відома присутніх інформацію про стан виконання розпорядчих документів в міській раді, її виконавчому комітеті.

Про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув та основні організаційні заходи на поточний тиждень проінформував головний спеціаліст відділу організаційної та кадрової роботи Руденко О.А.

Секретар міської ради М.О.Башкиров проінформував присутніх про участь у засіданні колегії ОДА, яка відбулась 14.11.2013 та довів до відома головні тези, що порушувались на колегії, а саме: про посилення виконавської дисципліни при вирішення питань, викладених у зверненнях громадян. Також М.О.Башкиров дав доручення фахівцям організувати розробку і висвітлення заходів щодо попередження випадків ДТП за участю дітей та підлітків.