sesiya 18
18 листопада під головуванням секретаря міської ради М.О.Башкирова відбулося позачергове засідання 40 сесії Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 3 питання.

В роботі сесії прийняли участь 27 депутатів міської ради, Конотопський міжрайонний прокурор – Когер Денис Валерійович, заступники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації.

В ході роботи сесії виступив секретар міської ради Башкиров Микола Олександрович, який інформував депутатів про хід виконання рішення міської ради від 24.04.2013 «Про дострокове припинення повноважень міського голови м.Конотоп Дзеда В.І.» (6 скликання, 31 сесія)» та постанови Колегії суддів Харківського апеляційного адміністративного суду від 07.11.2013 №577/2683/13-а.

Крім того, депутати прийняли рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік» та розглянули кадрові питання. Заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради було обрано Шерудило Тетяну Миколаївну та Бурдавіцина Максима Олександровича.