Mahno
19 листопада в рамках засідання клубу «Свічадо», в центральній міській бібліотеці імені С.І.Пономарьова пройшов урок мужності «Бунтарське серце України», присвячений 125-річчю з дня народження Нестора Махна.

Ім’я Нестора Махна привертало і привертає увагу не тільки істориків,                а й письменників, поетів, кінематографістів, художників.  Його ім’я оповито безліччю легенд та міфів. Хто він батько Махно – злий геній чи визволитель українського селянства? Чому  радянська пропаганда та кінематограф так злостиво й карикатурно зображували його образ? Що зумовило шалену популярність батька Махна в роки визвольних змагань?

Відповідь на ці запитання члени клубу отримали ознайомившись з  біографією та ідейними поглядами  Нестора Махна, бойовою тактикою махновського війська. Присутні переглянули документальний фільм «Непрощені. Нестор Махно», документальну хроніку та прослухали оригінальний варіант улюбленої пісні Нестора Івановича «Любо, братці, любо…» , у виконанні українського барда Романа Житинського.