molod do vladu

 

19 листопада в Конотопській міській раді було реалізовано проект «Молодь до влади», в рамках якого студентські активісти мали можливість спробувати себе в ролі  перших осіб керівництва міста та керівників виконавчих органів міської ради. Це дало змогу молоді краще зрозуміти особливості роботи міської влади, детальніше ознайомитись з функціями та обов’язками окремих відділів та управлінь. Студенти особисто поспілкувалися з багатьма чиновниками, дізнавшись, так би мовити, «з перших вуст» про особливості їх роботи.

У другій половині дня  апарат міської ради збільшився, адже до нього додалися студентські міський голова, секретар міської ради, керуючий справами виконкому, заступники міського голови, керівники відділів та управлінь міської ради, загалом у проекті взяли участь 18 студентів з різних навчальних закладів нашого міста.

Кожен зі студентських дублерів керівників виконавчих органів міської ради працював за окремим планом роботи, що відповідав основним завданням та функціям в реальній роботі міської ради, окрім цього, весь час був структурований загальним планом роботи. Так, протягом дня відбулося засідання студентського виконкому, на якому було розглянуто 8 питань, з яких прийнято 6, 1 не прийнято та 1 знято з розгляду на доопрацювання. Також, відбувся прийом громадян студентським міським головою, під час якого до нього звернулося 4 громадян нашого міста з різноманітних питань, починаючи від галузі ЖКГ до роботи газети «Конотопський край». Студенти обговорили на нараді при студентському заступнику міського голови питання соціально-економічного розвитку на 2014 рік, запропонувавши свої пропозиції. Встигли також молоді керівники провести змагання з дартсу серед студентських посадовців, визначити та нагородити переможців, як серед хлопців, так і серед дівчат.

Завершенням такого плідного дня став круглий стіл між представниками студентських органів самоврядування різних навчальних закладів міста та керівництвом міста. Відкриваючи круглий стіл секретар міської ради Микола Башкиров зазначив, що сьогоднішній захід був дуже важливим та ефективним, адже допоміг побудувати діалог між владою та студентами. Подібні  зустрічі стануть поштовхом до вирішення в майбутньому важливих питань, вільного обміну інформацією та спілкування щодо багатьох проблем життєдіяльності міста. Також, Микола Олександрович вручив грамоти кращим студентам ВНЗ нашого міста та активістам громадської організації «Конотопський студентський парламент». Свої привітання студентам також висловили керуючий справами виконкому Анатолій Фалько та завідувач відділу у справах молоді та спорту Юрій Леміш, який, зокрема, користуючись нагодою, вручив грамоти переможцям міського конкурсу фотографії, що був проведений до Дня студента.

Під час круглого столу студенти з різних навчальних закладів презентували один одному свою роботу, обмінялися враженнями цікаво проведеного дня та висловили сподівання, що подібні заходи стануть традиційним для нашого міста і будуть проводитись частіше.