Hud shkola
Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ ставить завдання створення кожній дитині умов для розвитку творчих здібностей, підвищення рівня охоплення позашкільною освітою до 70 % дітей, пошук оптимальних шляхів щодо розвитку і модернізації системи позашкільної освіти. Цього року депутати Конотопської міської ради прийняли рішення про переведення Конотопської дитячої художньої школи з приміщення дитячого садочку «Золотий ключик» в приміщення по проспекту Леніна, 15. Відповідно були виділені кошти з міського бюджету на внутрішній капітальний ремонт будівлі.

20 листопада керуючий справами виконкому Фалько Анатолій Петрович провів виїзне засідання з керівництвом Конотопської дитячої художньої школи. Анатолій Петрович проінспектував хід проведення капітального ремонту кімнат художньої школи та відмітив якість виконаних робіт.

За словами директора Конотопської дитячої художньої школи Ольги Михайлівни Дмитренко ремонт проводиться досить швидко, допомагають у проведенні у цьому працівники школи. У відремонтованій частині приміщення уже повноцінно працюють класи, кількість учнів збереглась на минулорічному рівні. Також Ольга Михайлівна заначила, що загальна площа цього приміщення більша і місце розташування школи набагато зручніше, ніж було.

Керуючий справами побажав директору якнайшвидшого закінчення ремонтних робіт та вручив Ользі Михайлівні книги від побратимів з м.Мездри  (Болгарія), в яких надруковані малюнки учнів Конотопської дитячої художньої школи та учнів зі шкіл м.Мездри.

         19 листопада 2013 року відбулась нарада з директорами позашкільних навчальних закладів міста з питання “Стан розвитку позашкільних  навчальних закладів міста. Збереження та розширення контингенту вихованців” за участі керуючого справами виконкому Фалька Анатолія Петровича. 

              Виступаючи перед присутніми Анатолій Петрович Фалько зазначив, що міська влада вишукує можливості щодо розвитку позашкільної освіти та збереження її матеріально-технічної бази. Також, Анатолій Петрович виразив сподівання на зростання фінансування позашкільних навчальних закладів.