3 вересня закінчився Чемпіонат міста з футболу 2009 року. В останньому матчі грали команди «Локомотив» та «Зірка». За підсумками Чемпіоном міста 2009 року стала команда ПЧ-1, на другому місці команда «Локомотив», третє місце посіла команда «Порт-юніор».

5 вересня на стадіоні «Локомотив» відбулась чергова гра Чемпіонату області з футболу, в якій зустрічалися команда «Шахтар» (Конотоп) та команда «Факел» (смт. Дружба). В цьому матчі впевнено перемогли наші земляки з рахунком 8:0. У нашій команді голи забивали Ігор Лагойда, Максим Калугін, Максим Куліш, Олег Нечипоренко, Роман Харевіч та Євген Омельченко.

6 вересня на стадіоні «Локомотив» були зіграні перші зустрічі Першості України з футболу дитячо-юнацької футбольної ліги. Команди ДЮСШ М. Маміашвілі приймали команди ДЮФШ «Європа» з міста Прилуки. В обох вікових групах наші хлопці святкували перемоги з однаковим рахунком 2:1.

6 вересня в міському парку відпочинку пройшов відкритий турнір із шахів присвячений Дню міста. У цікавій запеклій боротьбі перше місце виборов Олександр Коцюба (м. Суми), на другому місці Грищенко Сергій (м. Ліпецьк, Росія), третє в нашого земляка Мотузко Івана.

6 вересня на мототрасі в с. Попівка відбулися змагання з мотокросу присвячені Дню визволення міста Конотопа від фашистських загарбників. У змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів із різних областей України. За підсумками змагань місця розподілились наступним чином:
– у класі «Хоббі»: І місце Похилько Микола (м. Прилуки, Чернігівска область), ІІ місце Чен Микола (м. Черкаси), ІІІ місце Пилипейко Кирил (м. Шостка);
– у класі «Майстер»: І місце Міхневіч Ігорь (м. Полтава), ІІ місце Шаповалов Роман (м. Черкаси), ІІІ місце Шевченко Сергій (м. Полтава);
– у класі «Чезет»: І місце Приворот Валентин (м. Черкаси), ІІ місце Будник Григорій (м. Конотоп), ІІІ місце Романов Олег (м. Суми).

6  вересня на спортивному майданчику зі штучним покриттям по вулиці Садова, 39 міський центр здоров’я населення  «Спорт для всіх» провів змагання з дворового футболу присвячені Дню міста.
 У змаганнях взяли участь 4 дитячі та 4 юнацькі команди мікрорайонів міста в загальній кількості 64 учасника. За підсумками змагань у молодшій віковій групі І місце здобула команда «Порт», ІІ місце – команда «7 вітрів», ІІІ місце – команда мікрорайону Лісового, ІV місце – команда мікрорайону КЗДРП.
 У старшій віковій групі переможцем стала команда «Порт», ІІ місце зайняла команда «КІСумДУ», ІІІ місце – команда мікрорайону КЗДРП, ІV місце – команда «Арсенал».
 Переможці та призери отримали футбольні м’ячі та грамоти. А найголовніше усі учасники змагань отримали гарний настрій та велике задоволення.
 Хочеться відзначити плідну роботу з молоддю та дітьми мікрорайону «Порт» спеціаліста центру Лисенко Михайла Михайловича та побажати таких же вдалих виступів на обласному рівні. Так тримати!