pres konf bask

28 листопада у приміщенні Конотопської міської ради відбулась прес-конференція секретаря міської ради, виконуючого обов’язки міського голови Миколи Олександровича Башкирова за темою: «Реалізація у місті завдань і доручень Президента України щодо надання якісних медичних послуг жителям міста».

      Розпочинаючи прес-конференцію секретар міської ради акцентував увагу представників ЗМІ на виконанні доручення Президента України щодо запровадження європейських підходів у медичному обслуговуванні та соціальному захисті людей з особливими потребами у місті Конотопі. Надав коротку довідку з цього питання.

 Відповідаючи на запитання журналістів Микола Олександрович проінформував їх про роботу діагностичного центру та хід робіт щодо введення в експлуатацію нового пологового будинку та дитячої поліклініки.

Розповів Микола Олександрович і про створення комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги в м. Конотопі». На базі Центру заплановано відкрити 8 амбулаторій сімейних лікарів: 4 – на базі поліклініки по обслуговуванню дорослого населення і 4 – у різних мікрорайонах міста. Дві амбулаторії за межами поліклініки вже готові до функціонування як амбулаторії сімейних лікарів.

        Також Микола Олександрович проінформував  про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. Міська влада працює над тим, щоб залучити всі аптеки міста до цього проекту, – акцентував секретар міської ради.

Розповів Микола Олександрович і про допомогу, яку надав Конотопській центральній районній лікарні академік Михайло Іванович Давидов. Це надсучасне обладнання, загальна вартість якого складає 3 млн. 315 тис.грн., що значно зміцнило матеріально-технічну базу Конотопської центральної районної лікарні та забезпечило підвищення виконання стандартів діагностики та лікування у нашому місті.

В ході прес-конференції Микола Олександрович поінформував журналістів про дії влади за останній час, прокоментував прийняті рішення на сесії міської ради та призначення нових заступників міського голови. Відповів і на інші запитання журналістів.