UTOG

 

Напередодні Міжнародного дня інвалідів на Конотопщину завітала заступник губернатора Тамара Іщенко. Під час свого візиту разом з секретарем міської Миколою Башкировим вона відвідала Конотопське учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих де у виробничих цехах поспілкувалась з працівниками підприємства, поцікавилась їх умовами праці. Директор Конотопського виробничого-підприємства УТОГ Оксана Цюменко детально розповіла гостям про роботу підприємства – досягнення та проблемні питання.  

Нині на Конотопському УВП УТОГ працює 180 осіб, з яких 95 – люди з обмеженими фізичними можливостями. За словами Оксани Цюменко, нещодавно підприємством освоєно складні швейні вироби, такі як жіночі та чоловічі пальта і куртки. «Протягом року наше підприємство виготовляє близько 80 тисяч літніх костюмів, 5 тисяч зимових курток, що є досить суттєвим показником. Наше підприємство – лідер в Україні серед підприємств із пошиву робочого одягу для внутрішнього ринку. Без підтримки обласної влади ми б не досягли таких високих результатів», − резюмувала Оксана Цюменко.

Під час загальних зборів в одному з виробничих цехів заступник губернатора вручила нагороди від обласної державної адміністрації кращим працівникам підприємства.  

«У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА в регіоні створюються належні умови для самореалізації та інтеграції в соціум людей з обмеженими можливостями. Ми докладаємо максимум зусиль для підвищення стандартів їх життя, надання якісних соціальних та медичних послуг, сприяємо працевлаштуванню та задоволенню культурних і освітніх потреб», – наголосила заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко. Також, Тамара Дмитрівна подякувала керівнику підприємства за створення належних умов для роботи та відпочинку людей  з вадами слуху.