borottba
29 листопада 2013 року в приміщенні МЦФЗН «Спорт для всіх» була проведена відкрита першість міста з боксу серед дітей і юнаків та VIII традиційний турнір з боксу, присвячений пам’яті  генерал-лейтенанта Драгомирова.

В змаганнях, які пройшли на високому організаційному рівні, взяли участь боксери з міст: Бровари, Короп, Конотоп.

Спортсмени нашого міста вибороли 6 медалей, з них одна золота, три срібних та дві бронзових медалі.  Кращим боксером турніру з боксу став Клименко Андрій (м.Конотоп).

30 листопада 2013 року в спортивному залі фізкультурно-оздоровчого комплексу пройшов VІ Міжнародний турнір з греко-римської боротьби на Кубок майстра спорту, заслуженого тренера СРСР та України Анатолія Семеновича Єфремова. В турнірі брали участь спортсмени збірної команди міста Конотоп, збірної команди України, збірної команди Білорусії, збірної команди Росії.

Турнір відвідав наш земляк, олімпійський чемпіон Сеулу, президент Федерації спортивної боротьби Росії М.Г.Маміашвілі.

В запеклій боротьбі по сумі набраних балів IV місце зайняла збірна команда Білорусії, ІІІ місце посіла збірна команда міста Конотоп, ІІ місце виборола збірна команда України, переможцем турніру стала команда Росії.