tercentr
У територіальному центрі Конотопської міської ради урочисто відзначили День волонтера. На святкування були присутні заступник міського голови – Тетяна Шерудило, помічник народного депутата України І.Ф.Молотка – Тетяна Сизон, начальник управління соціального захисту населення Конотопської міської ради – Оксана Розанова,  директор територіального центру обслуговування населення – Сергій Стрижак, голова Конотопської міської організації ветеранів війни, праці, Збройних Сил та органів правопорядку – Анатолій Радзіванович.

Під час свого виступу заступник міського голови Тетяна Шерудило зазначила, що «волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужої біди і доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, людство не зникне з обличчя землі». Також Тетяна Миколаївна вручила активістам-волонтерам – грамоту міської ради Водоп’яновій Ганні Андріївні та Подяку міського голови Янчук Раїсі Антонівні.

Зі зверненням до присутніх виступила помічник народного депутата І.Ф.Молотка, яка подякувала «всім, хто присвячує свій талант, час та енергію індивідуальним і колективним акціям, проявляє щире бажання допомогти людині, не чекаючи подяк та винагород» і вручила подарунки від народного депутата України Ігоря Федоровича Молотка.

Нагородами відзначено волонтерів всіх вікових категорій і пенсіонери, які попри свій вік допомагають ближнім, і голови квартальних комітетів міста, які беруть активну участь в організації допомоги самотнім літнім людям. Вищі, професійно-технічні навчальні заклади міста та волонтерські загони шкіл також було нагороджено дипломами. Впродовж всього заходу зачаровував всіх присутніх виступ самодіяльного ансамблю «Червона калина».